IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

HRT

Vienīgais Latvijā lāzertomogrāfs

Heidelberg Engineering Retina Tomograph HRT III ar GPS Report sistēmu.

Jaunais "Zelta standarts" glaukomas diagnostikā!
Heidelberg Engineering HRT III ar GPS Report sistēmu - pirmā un pagaidām vienīgā Latvijā diodo-lāzerskenējošā kompjūtersistēma un tirgus līderis konfokālajā retinotomogrāfijas nozarē.
Heidelberg Engineering ar glaukomas moduli HRT III
un glaukomas varbūtības rādītāju GPS Report sistēmu, septiņus gadus pirms redzes lauka izmaiņām un klīnisko glaukomas simptomu parādīšanos.

Cienījamie pacienti, atceraties, ka agrīna diagnostika un profilakse nedod iespēju saslimšanai attīstīties un garantē Jums redzes saglabāšanu!

Tie ir precīzi trīs dimensiju acs dibena topogrāfiskie mērījumi.
Mērījumus var veikt ar šauru zīlīti (bez pilināšanas).
Ar to var veikt daudzas izmeklēšanas pēcoperācijas periodā, lai noteiktu izmaiņas.
Klīniski apstiprināta šo mērījumu precizitāte un reproduktivitāte (maksimāla izmeklējuma objektivitāte).
To var apvienot ar Heidelberga Engineering retinofluometru.
Tā ir acu dibena tomogrāfija, izmantojot lāzera skenējošo tomogrāfu.

Tā ir unikāla lāzera skenējošā sistēma, kas paredzēta telpisko un ģeometrisko formu mērījumu veikšanai, acu dibena centrālajā zonā. Šādi mērījumi ir ļoti svarīgi redzes nerva un zonas izmaiņu agrīnā diagnostikā.
Ar lāzera skenēšanas palīdzību (tīklenes skenēšanas dziļums ir no1 līdz 4 mm) tiek veikta 3 dimensionāla acu dibena fotogrāfēšana. Rezultāti tiek atainoti liela uzņēmuma veidā. To apstrādājot ir iespējams noteikt profilus ar precizitāti līdz pat 300 mikronu dziļumā jebkurā no tīklenes zonām.

Kad ir nepieciešama precīzi dokumentējama 3 dimensiju acu tīklenes topogrāfijas analīze, pasaules vadošie klīnicisti izvēlas Heidelberga Engineering Retinotomografu HRT III.

Šī ierīce ir izvēlēta kā bāzes iekārta, lai veiktu ilglaicīgus glaukomas izmeklējumus un noteiktu atbilstošu medikamentu izmantošanas efektivitāti.

Šādas iekārtas vienlaicīgi tiek izmantotas vairākās klīnikās pēc vienotas starptautiskās programmas. Visbiežāk Heidelberga Retinotomografu izmanto, lai noteiktu redzes nerva topogrāfiju agrīnā glaukomas diagnostika, pie sākotnējās tīklenes deģenerācijas, kā arī pie agrīnām audzēja stadijām.

Sistēmā ir iekļauta spēcīga matemātiskās analīzes iekārta, lai analizētu datus, vadītu datu bāzi un rezultātu izdruku. HRT nodrošina acu dibena reljefa augstuma savstarpēji neatkarīgus mērījumus 65000 punktos 10x10, 15x15 vai 20x20 grādu laukā. Šo mērījumu precizitāte un reproduktivitāte ir pierādīta daudzos pētījumos.
Rezultātu apstrāde tiek veikta ātri (1,5 sek. laikā), savukārt automātiskās vadības sistēma seko attēla kvalitātei, kas neprasa oftalmologa iejaukšanos. Ir svarīgi atzīmēt, ka pastāv sistēma, kas salīdzina iepriekšējo mērījumu rezultātus ar pašlaik esošiem, kā arī speciāla programma, kura pati izvērtē šo izmaiņu nozīmīgumu un analizē to.
Heidelberg Engineering Retina Tomograph HRT III - ir visuzticamākā mūsdienu tehnoloģija, ar kuras palīdzību tiek atklātas slimības.
Pārbaudīta un pierādīta attēlveidošanas tehnoloģija;
Reāls trīsdimensiju attēls;
Agrīnas glaukomas riska noteikšana - stereometrisku parametru analīze, ieskaitot nervu šķiedras slāņa vispārējo un sektora; salīdzināšana ar normatīvo datu bāzi; vislielākā detalizācija un jutīgums;
Vienīgā sistēma ar automatizētu kvantitatīvo progresijas analīzi - fiksē normalizēto stereometrisko parametru izmaiņas laika pariodā; veic acs dobuma analīzi ik pa pikselim neatkarīgi no iezīmētās kontūrlīnijās; bāzlīnijas (baseline) salīdzinājums ar pēdējiem attēliem;
Bez interpolācijas - vidējais rādītājs no 3x150.000 mērījumiem attēlā;
Vienkārša un ātra ierīces komplektācija, ideāls variants ikdienas klīniskiem izmeklējumiem - vienkārša pārvietošana; automatizēts; intuitīva programmatūra;
Kvalitātes kontrole - vienīgā tehnoloģija ar automātisku trīs attēlu salīdzinājumu un precīzākā attēla varianta iestatījumu; ātra attēla fiksācija un automātiskais iestatījums reaģe uz acs kustību; automātiskais attēla iestatījums ļauj iegūt optimālu attēla kvalitāti, palielinot signāla/trokšņu pakāpi; kvalitātes kontroles atgriezeniskās saites atskaite uz ekrāna ierīces darbības laikā:
Precīzi un izdrukājami mērījumu rezultāti
Objektīvu mērījumu veikšana - nav nepieciešama pacienta datu ievade; automātiska kontūrlīnijas pārvade; automātiska slīpuma, izmaiņu un rotācijas korekcija;
Pacientu piemērotība - nav nepieciešama zīlītes paplašināšana; paredzēts pacientiem ar kataraktu, astigmātismu, tuvredzību vai tālredzību;