IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Aprīkojums

Maksimāla drošība, maksimāla redzes kvalitāte un minimāls atjaunošanās periods.
Redzes korekcija mūsu klīnikā - tas ir labāko rezulltātu sasniegums ar maksimālu precizitāti, drošību un uzticību.

Redzes
korekcijas
komplekss:
ALLEGRETTO WAVE EYE-Q Laser Hesd Exit Star 500Hz, kas darbojas tikai viļņu frontē un ir sertificēts FDA vissplašākajā diapazonā tuvredzības, tālredzības, astigmatismā un viļņu frontēю

Оperācijas tiek veiktas izmantojot mikroķirurģiskās sistēmas Leica M841 EBS koncerns "Leica" - pasaules līderis optisko un mikroķirurģisko sistēmu radīšanā. Mikoķirurģiskais kombains ir nodrošināts ar jaunākās paaudzes optiku, ar Optichrom sistēmu, apohromatisko sistēmu ZOOM, apohromātiskiem objektīviem , ar nežilbinošu "vēsu" balto gaismu ( kas pasargā acis no gaismas iedarbības operācijas laikā ) un 100% stereoobjektīviem ar to neatkarīgu fokusēšanu 2 ķirurgiem vienlaicīgi.

Kā arī mūsdienīgā pirmklasīgā fako un vitreālā mašīna no Vācu kompanijas Geuder Megetron S3 - daudzfunkcionālā sistema darbam ar priekšējo un mugurējo acābola daļu.

1. Eksimerlāzers ALLEGRETTO WAVE EYE-Q Laser Hesd Exit Star 500Hz Amerikas Savienotās Valstis, ''WaveLight-Alcon'', ar kompleksu progresējošu tehnoloģisko apgreidu: pastāvīdu papildinājumu un sistemas atjaunināšanu pēc standartmoduļa un pēc jaunākām tehnoloģijām skaties nadaļu "Tehnoloģijas - Lāzera korekcija".

2. Viļņu frontes analizātors ALLEGRO ANALYZER ASV, "WaveLigh-Alcon", skaties nodaļu "Lāzera korekcija".

3. Corneal Topography System CSO Sirius, topogrāfiska sistēma skaties nodaļu "Lāzera korekcija".
 

4.  Mikrokeratoms Zyoptix XP ASV, "Bausch&Lomb".
 

5. KrossLINKER - VEGA CBMXLINKER 10mW, CSO Italija. Ķirurģiskas un terapeitiskas keratokonusa ārstēšanas ierīce.

6. Lāzers VITRA 532nm lāzerterapija priekšējā/aizmugurējā acs griezuma: tīklenes patoloģijas un glaukomas
France, "Quantel Medical".
 

7. SLT/YAG Laser Next Generation Optimis Fusion, Quantel Medical, France

Glaukomas un kataraktas ārstešanas.

8. Mikrosistēma Leica M841 EBS
Šveice, "Leica" tā ir uz šodienu labakā mikroķirurģiskā sistēma. Jaunas koncepcijas specializēta oftalmoloģiskā mikroķirurģiskā sistēma ar "ZOOM" apohromātisko sistēmu un apohromātisko objektīvu ar ultrazemu tubusu, stereopielāgojumu asistentam bez gaismas sadalītāja, XY iekārtu ar motorizētu nolieci: tai ir divas dublējošās optiskās sistēmas ķirurgam un asistentam bez gaismas sadalītāja- 100% stereoefekts asistentam, kuram ir neatkarīga precīza fokusēšanas sistēma. Tai ir divas apgaismotājsistēmas dažādu veidu operācijām, tā ir aprīkota ar jaunas paaudzes optiku "OptiChrom".
To var vadīt ar 12 funkciju pedāļa kājām, vai arī ar rokas pulti. Sistēma ir aprīkota ar XY iekārtu 58x58 mm ar motorizētu nolieci. Kā arī ar 4 elektromagnētiskām bremzēm.

9. Fako un vitreālā mašīna Alcon Centurion Vision System, USA kompānija - moduļu oftalmoķirurģiskā sistēma acs priekšējo un mugurējo acābola operāciju veikšanai. Unikāla sūkņu kombinācija, ieskaitot perestaltisku pumpi. Plaša spektra uzstādījumu klāsts dažādu tehniski sarežģītu fakoemulsifikāciju veikšanai. Maksimāli efektīvs pie minimālas enerģijas padeves. Vienīgais multipjezokristāliskais uzgalis fakoemulsifikācijai un fakofragmentācijai. Iespēja ieslēgt ultraskaņu pie oklūzijas sasniegšanas. Vakuma sensors reālā laikā kombinācijā ar inovāciju programmu - nodrošina stabilitati acs priekšējā kamerā.  Magnētiskais augstspriegums vitrektomijā līdz 4000 griez/min.. Pneimatiskā vitrektomija līdz 1600 griez/min.. Dubulta lineārā kontrole. Xenophot ar diviem neatkarīgajiem, regulējamajiem apgaismotājiem. Modulis Trephine keratoplastijai.
 


10. Kompjūtera refraktometrija; kompjūtera keratometrija
 iespējams veikt mērījumus pie šauras zīlītes, kuras minimālais izmērs ir 2-3 mm; iespējams veikt mērījumus ar implantētu IOL; ātro mērījumu funkcija ļauj veikt vairākus mērījumus (no 1-10) ar vienas pogas nospiešanu; automātiska starpzīlīšu attāluma mērīšana.

Refrakcījas merīšanas diapozons:
sfēra no -25,0 līdz +25,0 dioptrijām
cilindrs no -10,0 līdz+10,0 dioptrijām

Keratometrijas mērījumu diapozons:
Radzenes liekuma rādiuss 5,0 līdz 10,0 mm
Radzenes refrakcija 33,75 līdz 67,5 dioptrijām

Cilindrs no-9,0 līdz +9,0 dioptrijām
autorefraktometrs/autokeratometrs:
- Japāna, "Nidek ARK-510A"

- Japāna "Grand Seiko GR-3500KA
11. Kompjūtera tonometrija
 acs iekšejā spiediena merīšana. Ļauj atteikties no kontaktmetodes izmantošanas. Ļoti maigs gaisa impulss radīs pacientam maksimālu komfortu. Kļūda nav iespējama, jo uz ekrāna parādās visa informācija par mērījumiem un iestatījumiem. Pamatojoties uz pieredzi, kura iegūta vairāk kā 27 klīniskās prakses gados, ir radīta pati progresīvākā iekārta bezkontakta mērījumiem. Daudzi klīniskie eksperimenti ir parādijuši, kā firmas "Leica-Reichert" iekārtas dati atbilst ekspertu rezultātiem pēc Goldmaņa metodes mērījumiem (kontakta metode).
- autotonometrs-non kontakta
- ASV - Šveice, "Leica/ Reichert-AT 550"


12. Kompjūtera digitālā perimetrija redzes lauka izmeklēšana pie glaukomas, pie tīklenes patoloģijas, pie redzes nerva un neiroloģiskām saslimšanām; kā arī ar aparātu var izmērīt tīklenes kontrasta un sliekšņa jūtību; tas tiek izmantots precīzai diagnostikai, saslimšanas stadijas noteikšanai un pateicoties salīdzināšanas programmām - ļauj izsekot saslimšanas attīstībai.
– Austrija - Vācija, "Centerfield Oculus optikgerate Gmbh"


13. Ultrasonogrāfija:

A – skanēšana viendimensijas attēla sistēma - tiek mērīts radzenes biezums, priekšējās kameras dziļums, lēcas un acs iekšējo apvalku biezums, kā arī acs garums; aparāts rēķina pēc visām starptautiski pieņemtām aprēķinu formulām lēcu, kas nepieciešama precīzai operācijai.
- Francija, "Quantel Medical Axiss II"


A-B – skanēšana divdimensiju attēlu sistēma, kas ļauj izvērtīt stiklveida ķermeņa stāvokli, diagnosticēt un izvērtēt tīklenes atslāņošanās augstumu un plašumu, diagnosticēt un noteikt acu un retrobulbāro jaunveidojumu lielumu un lokalizāciju, kā arī konstatēt svešķermeni; tai ir visas galvenās aprēķinu formulas mākslīgās lēcas aprēķiniem.
ASV - Šveice, "Alcon Ultrascan/Ultrasonik"


14. Viziometrija – automātiskais zīmju projektors nosaka redzes asumu
- Japāna, "Nidek CP-690"
- Japāna, "Shin-Nippon Chart CP-30"
- Japāna, "Shin-Nippon Chart CP-30"
optometriskie komplekti: Vācija, Lielbritānija 

15. Biomikroskopija - biomikroskops - spraugas lampa acs apskate ar mikroskopu:plakstiņi, skropstas, konjunktīva, radzene, varavīksnene, lēca, stiklveida ķermenis, tīklene, asinsvadu apvalks:
- Japāna, "Nidek SL-1800" palielinājums 5x; 8x; 12,5x; 20x; 32x
- Japāna, "Inami L-0179" ar zoom palielinājumu no 10 līdz 30
- Japāna, "Inami L-0240" ar zoom palielinājumu no 10 līdz 30
- Japāna, "Takagi"

16. Oftalmoskopija tiešā, netiešā 
– Vācija, ''NEITZ RC-2'', Battery charger
- Vācija "Heine Beta 200S"
- ASV, "Volk" - 60D, 78D, 90D


17. Pahimetrija ultraskaņas un topogrāfija SIRIUS CSO- visiem pacientiem pirms refrakcijas operācijas veikšanas tiek veikti ultraskaņas izmeklējumi radzenes biezuma noteikšanai, tas ļauj aprēķināt maksimāli pieļaujamo darbības dziļumu, kas tuvredzības, astigmātisma gadījumos nosaka, cik pilnīgi ir iespējams veikt korekcija.
– Vācija, "Heidelberg Engineering pachymeter", ''IOP AC Advanced'' portatīvs-parnēsājams.
- Francija, "Quantel Medical" SA Pocket II pachymeter echograph"

18. Tīklenes un redzes nerva kompjuterizēta tomogrāfija - Retina Tomograph HRT II jaunais "Zelta standarts" glaukomas diagnostikā
- Vācija, "Heidelberg Engineering", skaties nodaļu "Jaunās tehnoloģijas" - diagnostika.
- Vācija, "Heidelberg Engineering" ar glaukomas moduli HRT III un glaukomas varbūtības rādītāju GPS Report sistēmu, septiņus gadus pirms redzes lauka izmaiņām un klīnisko glaukomas simptomu parādīšanos.
19. OCT optiskais koherences tīklenes tomogrāfs
Japaņu, Nidek, RS-3000 OCT/SLO RetinaScan - tīklenes, makulas patalogiju, glaukomas diagnostika un acs priekšajas daļas OCT.


20. Trīškaršā sterilizācijas sistēma, vienreiz lietojamie materiāli un antiseptiķi no industriju līderiem.
autoklāvs "Tehno-Gaz S.p.a.", Andromeda Vacuum XP ,Itālija
ultraskaņas sterilizācija - "Sonorex", Bandelin electronic, Vācija
sausagaisma sterilizācija - "Melag", Vācija